KOMUNIKATY I REGULAMINY

Organizator: Polski Związek Lekkiej Atletyki i Miasto Lublin

Operator: KŚ AZS Lublin

Termin: 20-22 lipca 2018 r.

Miejsce: Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie, Al. Piłsudskiego 22.

Warunki uczestnictwa: W PZLA Mistrzostwach Polski prawo startu mają wyłącznie obywatele Rzeczypospolitej Polskiej posiadający ważną na sezon 2018 licencją zawodniczą wystawioną przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. oraz aktualne orzeczenie lekarskie o zdolności do uprawiania lekkiej atletyki, którzy w regulaminowych warunkach w 2017 roku oraz do dnia 15.07.2018 uzyskają wyniki na zawodach kalendarzowych PZLA lub na mityngach z kalendarzy EA lub/i IAAF posiadając ważną licencję PZLA. Zasady udziału i minima na 94. PZLA Mistrzostwa Polski zostały określone w Regulaminie.

Kluczowa zmiana: 94. PZLA Mistrzostwa Polski będą różniły się jedną zasadniczą zamianą regulaminową od zawodów, które były rozgrywane w ostatnich latach. Decyzją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki z regulaminu Mistrzostw Polski Seniorów wyłączono rywalizację w sztafetach 4×100 m i 4×400 m. Zmagania sztafetowe uzyskały rangę oddzielnych Mistrzostw Polski i będę rozgrywane w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Mimo, że nie zobaczymy w Lublinie zespołów sztafetowych to i tak rywalizacja w tegorocznych Mistrzostwach Polski zapowiada się niezwykle interesująco.

Nagrody: Zawodnicy otrzymują medale za miejsce I-III.

Zasady finansowania: Koszty osobowe pokrywają uczestniczące kluby.

Zgłoszenia: Zamówienia na noclegi i wyżywienie należy składać do organizatora w terminie przez niego podanym w osobnym komunikacie.

 

Informacja dot. biletów
tel. +48 81 445 67 64

Koordynator Mistrzostw
Paweł Danielczuk
e-mail: pawel.danielczuk@azs.lublin.pl
tel. +48 531 925 395

KOMUNIKATY

REGULAMINY

SPONSORZY I PARTNERZY:

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać