Bilety w sprzedaży!

Zapraszamy na  94. PZLA Mistrzostwa Polski –  największą i najważniejszą imprezę lekkoatletyczną w naszym kraju! 94. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 20-22 lipca br. na nowym Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Bądź z nami i wspólnie dopinguj gwiazdy „królowej sportu” walczące nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania Polski  podczas Mistrzostw Europy w Berlinie. Trwa sprzedaż biletów, które można nabywać poprzez stronę naszego partnera eBilet.pl

Bilety są do nabycia na każdy dzień mistrzostw: cena biletu normalnego to 10 zł. Natomiast cena biletu ulgowego to 5 zł – bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia. Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat sześciu. Informujemy, że bilety nie mają miejsc numerowanych. Przekazujemy również, że jest możliwość nabycia biletu w salonach partnerskich eBilet.pl (sklepy stacjonarne) tj. Empik – w terenie całej Polski.

Po 34. latach Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce wracają do Lublina! Nowy Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie przy Alei Piłsudskiego 22, może gościć m.in.: Anitę Włodarczyk, Malwinę Kopron, Pawła Fajdka, Ewę Swobodę czy Adama Kszczota i wielu innych olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Świata i Europy.

 

AKTUALIZACJA 18.07.2018 r.: 
– uprzejmie informujemy, że bilety na Mistrzostwa zostały wyprzedane

Informacja dot. biletów
tel. +48 81 445 67 64

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać